man d 12 nov kl 1900

FKO

-

Mørkøv 1

2

-

5



OVERSIDDER

-

Holbæk

-

-

-


ons d 14 nov kl 1900

Fårevejle

-

Grevinge

2

-

2


søn d 18 nov kl 1000

Asnæs

-

Nykøbing 2

9

-

3











OVERSIDDER

-

Asnæs

-

-

-


ons d 21 nov kl 1900

Holbæk

-

Nykøbing 2

8

-

1


ons d 21 nov kl 1900

Grevinge

-

FKO

3

-

3


ons d 21 nov kl 1900

Mørkøv 1

-

Fårevejle

2

-

2











OVERSIDDER

-

Mørkøv 1

-

-

-


man d 26 nov kl 1900

FKO

-

Asnæs

2

-

5


ons d 28 nov kl 1900

Holbæk

-

Fårevejle

3

-

3


tirs d 27 nov kl 1900

Nykøbing 2

-

Grevinge

2

-

10










man d 3 dec kl 1900

FKO

-

Nykøbing 2

10

-

0


ons d 5 dec kl 1900

Fårevejle

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 5 dec kl 1900

Mørkøv 1

-

Asnæs

2

-

3


ons d 5 dec kl 1900

Grevinge

-

Holbæk

2

-

3











OVERSIDER

-

Nykøbing 2

-

-

-


ons d 12 dec kl 1900

Holbæk

-

FKO

0

-

4


man d 10 dec kl 1900

Mørkøv 1

-

Grevinge

5

-

4


ons d 12 dec kl 1900

Asnæs

-

Fårevejle

8

-

3










tirs d 8 jan kl 1900

Nykøbing 2

-

Mørkøv 1

6

-

2


ons d 9 jan kl 1900

Grevinge

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 9 jan kl 1900

Fårevejle

-

FKO

2

-

1


ons d 9 jan kl 1900

Holbæk

-

Asnæs

2

-

7










man d 14 jan kl 1900

FKO

-

OVERSIDDER

-

-

-


tirs d 15 jan kl 1900

Nykøbing 2

-

Fårevejle

3

-

8


ons d 16 jan kl 1900

Mørkøv 1

-

Holbæk

3

-

0


ons d 16 jan kl 1900

Asnæs

-

Grevinge

4

-

3










ons d 23 jan kl 1900

Holbæk

-

OVERSIDDER

-

-

-


tirs d 22 jan kl 1900

Nykøbing 2

-

Asnæs

0

-

9


man d 21 jan kl 1900

Mørkøv 1

-

FKO

0

-

0


ons d 23 jan kl 1900

Grevinge

-

Fårevejle

3

-

1










man d 28 jan kl 1900

FKO

-

Grevinge

2

-

1


tirs d 29 jan kl 1900

Nykøbing 2

-

Holbæk

4

-

16


ons d 30 jan kl 1900

Fårevejle

-

Mørkøv 1

12

-

2


søn d 3 feb kl 1000

Asnæs

-

OVERSIDDER

-

-

-










ons d 6 feb kl 1900

Fårevejle

-

Holbæk

2

-

1


ons d 6 feb kl 1900

Mørkøv 1

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 6 feb kl 1900

Grevinge

-

Nykøbing 2

7

-

0


søn d 10 feb kl 1000

Asnæs

-

FKO

7

-

2











OVERSIDDER

-

Fårevejle

-

-

-


ons d 20 feb kl 1900

Holbæk

-

Grevinge

0

-

6


tirs d 19 feb kl 1900

Nykøbing 2

-

FKO


-



søn d 24 feb kl 1000

Asnæs

-

Mørkøv 1

5

-

2










man d 25 feb kl 1900

FKO

-

Holbæk

10

-

2


tirs d 26 feb kl 1900

Nykøbing 2

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 20 feb kl 1900

Fårevejle

-

Asnæs

2

-

3


ons d 27 feb kl 1900

Grevinge

-

Mørkøv 1

1

-

4











OVERSIDDER

-

FKO

-

-

-


ons d 6 mar kl 1900

Holbæk

-

Mørkøv 1


-



ons d 6 mar kl 1900

Fårevejle

-

Nykøbing 2


-



ons d 6 mar kl 1900

Grevinge

-

Asnæs


-











man d 11 mar kl 1900

FKO

-

Fårevejle


-




OVERSIDDER

-

Grevinge

-

-

-


ons d 13 mar kl 1900

Mørkøv 1

-

Nykøbing 2

11

-

1


søn d 17 mar kl 1000

Asnæs

-

Holbæk

4

-

3


Seneste kommentarer

24.11 | 11:41

Hej folkens,
Til info har vi i FK Odsherred valgt at trække holdet fra vinterturneringen. Vi har det sidste års tid haft udfordringer ved at stille hold, særligt slemt det sidste stykke tid. Mvh Tim

05.11 | 16:47

Kundby -røvig 2-0

03.11 | 08:36

02/11-2022
Tølløse - Undløse/Søndersted 4-1
(træningskamp)

04.10 | 12:29

Hej Odsherred turnering,
Er turnering lukket for evt tilmelding?? Vi spiller normalt +32 under DGI

Del siden