man d 1 apr kl 1830

Gislinge

-

Holbæk

3

-

2


man d 1 apr kl 1830

Svinninge 2

-

Mørkøv

5

-

1


ons d 3 apr kl 1830

Undløse

-

Undløse / Søndersted

6

-

3


ons d 3 apr kl 1830

Rørvig 2

-

OVERSIDDER

-

-

-










ons d 10 apr kl 1845

Holbæk

-

Svinninge 2

11

-

0


ons d 10 apr kl 1845

Mørkøv

-

Gislinge

1

-

2


ons d 10 apr kl 1845

Undløse

-

Rørvig 2

5

-

0



OVERSIDDER

-

Undløse / Søndersted

-

-

-










man d 15 apr kl 1900

Gislinge

-

Rørvig 2

6

-

3


tors d 20 jun kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Svinninge 2

0

-

5


ons d 17 apr kl 1900

Holbæk

-

Undløse

3

-

0



OVERSIDDER

-

Mørkøv

-

-

-










tirs d 23 apr kl 1900

Svinninge 2

-

Undløse

5

-

2


ons d 24 apr kl 1900

Holbæk

-

Rørvig 2

3

-

2


ons d 24 apr kl 1900

Mørkøv

-

Undløse / Søndersted

4

-

1



OVERSIDDER

-

Gislinge

-

-

-










man d 29 apr kl 1900

Gislinge

-

Undløse / Søndersted

7

-

0


ons d 1 maj kl 1900

Holbæk

-

Mørkøv

1

-

3


ons d 1 maj kl 1900

Rørvig 2

-

Svinninge 2

2

-

1


ons d 1 maj kl 1900

Undløse

-

OVERSIDDER

-

-

-










man d 6 maj kl 1900

Svinninge 2

-

Gislinge

3

-

8


ons d 8 maj kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Rørvig 2

2

-

1


ons d 8 maj kl 1900

Mørkøv

-

Undløse

3

-

0



OVERSIDDER

-

Holbæk

-

-

-










man d 13 maj kl 1900

Gislinge

-

Undløse

3

-

0


ons d 15 maj kl 1900

Holbæk

-

Undløse / Søndersted

5

-

1


ons d 15 maj kl 1900

Rørvig 2

-

Mørkøv

9

-

2



OVERSIDDER

-

Svinninge 2

-

-

-










ons d 22 maj kl 1900

Holbæk

-

Gislinge

1

-

2


ons d 22 maj kl 1900

Mørkøv

-

Svinninge 2

5

-

6


ons d 22 maj kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Undløse

1

-

0



OVERSIDDER

-

Rørvig 2

-

-

-










man d 27 maj kl 1900

Gislinge

-

Mørkøv

7

-

2


man d 27 maj kl 1900

Svinninge 2

-

Holbæk

3

-

6


ons d 29 maj kl 1900

Rørvig 2

-

Undløse

1

-

4


ons d 29 maj kl 1900

Undløse / Søndersted

-

OVERSIDDER

-

-

-










man d 3 jun kl 1900

Svinninge 2

-

Undløse / Søndersted

5

-

5


ons d 5 jun kl 1900

Rørvig 2

-

Gislinge

1

-

9


ons d 5 jun kl 1900

Mørkøv

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 5 jun kl 1900

Undløse

-

Holbæk

0

-

3










man d 5 aug kl 1900

Undløse

-

Svinninge 2

3

-

0

NY DATO

tirs d 11 jun kl 1900

Gislinge

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 12 jun kl 1900

Rørvig 2

-

Holbæk

1

-

1


ons d 12 jun kl 1900

Mørkøv

-

Undløse / Søndersted

0

-

3










man d 17 jun kl 1900

Gislinge

-

Undløse / Søndersted

5

-

0


man d 17 jun kl 1900

Svinninge 2

-

Rørvig 2

1

-

3


ons d 19 jun kl 1900

Mørkøv

-

Holbæk

2

-

4


ons d 19 jun kl 1900

Undløse

-

OVERSIDDER

-

-

-










man d 24 jun kl 1900

Gislinge

-

Svinninge 2

4

-

3


ons d 26 jun kl 1900

Holbæk

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 26 jun kl 1900

Rørvig 2

-

Undløse / Søndersted

6

-

1


ons d 26 jun kl 1800

Undløse

-

Mørkøv

4

-

3

NYT TIDSPUNKT









man d 5 aug kl 1900

Svinninge 2

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 7 aug kl 1900

Undløse

-

Gislinge

0

-

3


ons d 7 aug kl 1900

Holbæk

-

Undløse / Søndersted

7

-

1


ons d 7 aug kl 1900

Mørkøv

-

Rørvig 2

3

-

2










man d 12 aug kl 1900

Gislinge

-

Holbæk

1

-

1


man d 12 aug kl 1900

Svinninge 2

-

Mørkøv

4

-

2


ons d 14 aug kl 1900

Undløse

-

Undløse / Søndersted

2

-

0


ons d 14 aug kl 1900

Rørvig 2

-

OVERSIDDER

-

-

-










ons d 21 aug kl 1900

Holbæk

-

Svinninge 2

7

-

1


ons d 21 aug kl 1900

Mørkøv

-

Gislinge

0

-

10


ons d 21 aug kl 1900

Undløse

-

Rørvig 2

0

-

3



OVERSIDDER

-

Undløse / Søndersted

-

-

-










man d 26 aug kl 1900

Gislinge

-

Rørvig 2

12

-

1


man d 26 aug kl 1900

Svinninge 2

-

Undløse / Søndersted

5

-

2


ons d 28 aug kl 1900

Undløse

-

Holbæk

2

-

7



OVERSIDDER

-

Mørkøv

-

-

-










man d 2 sep kl 1900

Gislinge

-

OVERSIDDER

-

-

-


man d 2 sep kl 1900

Svinninge 2

-

Undløse

6

-

2


ons d 4 sep kl 1900

Holbæk

-

Rørvig 2

6

-

5


ons d 4 sep kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Mørkøv

0

-

2










ons d 11 sep kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Gislinge

2

-

11


ons d 11 sep kl 1900

Holbæk

-

Mørkøv

5

-

2


ons d 11 sep kl 1900

Rørvig 2

-

Svinninge 2

3

-

2

Søndervangsvej 43, 4581


OVERSIDDER

-

Undløse

-

-

-










man d 16 sep kl 1900

Svinninge 2

-

Gislinge

4

-

7


ons d 18 sep kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Rørvig 2

2

-

5


ons d 18 sep kl 1900

Mørkøv

-

Undløse

3

-

3



OVERSIDDER

-

Holbæk

-

-

-










man d 23 sep kl 1900

Gislinge

-

Undløse

3

-

0


ons d 25 sep kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Holbæk

1

-

5


ons d 25 sep kl 1900

Rørvig 2

-

Mørkøv

4

-

3

Søndervangsvej 43, 4581


OVERSIDDER

-

Svinninge 2

-

-

-


Seneste kommentarer

24.11 | 11:41

Hej folkens,
Til info har vi i FK Odsherred valgt at trække holdet fra vinterturneringen. Vi har det sidste års tid haft udfordringer ved at stille hold, særligt slemt det sidste stykke tid. Mvh Tim

05.11 | 16:47

Kundby -røvig 2-0

03.11 | 08:36

02/11-2022
Tølløse - Undløse/Søndersted 4-1
(træningskamp)

04.10 | 12:29

Hej Odsherred turnering,
Er turnering lukket for evt tilmelding?? Vi spiller normalt +32 under DGI

Del siden