man d 3 aug kl 1900

Undløse / Søndersted 2

-

Rørvig 2

0

-

1


ons d 5 aug kl 1900

Undløse

-

Svinninge 2

2

-

4


ons d 5 aug kl 1900

Fårevejle

-

Nykøbing

1

-

1


ons d 5 aug kl 1900

Mørkøv

-

Undløse / Søndersted 1

2

-

1


ons d 5 aug kl 1900

SIF Holbæk

-

Kundby

9

-

5










ons d 12 aug kl 1900

Undløse

-

SIF Holbæk

4

-

6


ons d 12 aug kl 1900

Undløse / Søndersted 1

-

Svinninge 2

3

-

4


ons d 12 aug kl 1900

Nykøbing

-

Undløse / Søndersted 2

8

-

1


ons d 12 aug kl 1900

Rørvig 2

-

Mørkøv

4

-

0


ons d 12 aug kl 1900

Kundby

-

Fårevejle

2

-

8










man d 17 aug kl 1900

Undløse / Søndersted 2

-

Kundby

7

-

5


man d 17 aug kl 1900

Svinninge 2

-

Rørvig 2

2

-

7


tirs d 18 aug kl 1900

SIF Holbæk

-

Fårevejle

4

-

2


ons d 7 okt kl 1900

Undløse

-

Undløse / Søndersted 1

4

-

2

NY DATO

ons d 19 aug kl 1900

Mørkøv

-

Nykøbing

0

-

5










ons d 26 aug kl 1900

Undløse / Søndersted 1

-

SIF Holbæk

2

-

7


ons d 26 aug kl 1900

Fårevejle

-

Undløse / Søndersted 2

9

-

0


ons d 26 aug kl 1900

Nykøbing

-

Svinninge 2

3

-

0


ons d 26 aug kl 1900

Rørvig 2

-

Undløse

3

-

3


ons d 26 aug kl 1900

Kundby

-

Mørkøv

4

-

3










man d 31 aug kl 1900

Svinninge 2

-

Kundby

3

-

0


tors d 3 sep kl 1900

SIF Holbæk

-

Undløse / Søndersted 2

7

-

0


ons d 2 sep kl 1900

Undløse / Søndersted 1

-

Rørvig 2

1

-

2


ons d 2 sep kl 1900

Undløse

-

Nykøbing

0

-

3


ons d 2 sep kl 1900

Mørkøv

-

Fårevejle

4

-

3










man d 7 sep kl 1900

Undløse / Søndersted 2

-

Mørkøv

0

-

4


ons d 9 sep kl 1900

Fårevejle

-

Svinninge 2

7

-

1


ons d 9 sep kl 1900

Nykøbing

-

Undløse / Søndersted 1

8

-

1


ons d 9 sep kl 1900

Rørvig 2

-

SIF Holbæk

2

-

4


ons d 9 sep kl 1900

Kundby

-

Undløse

2

-

4










man d 14 sep kl 1900

Svinninge 2

-

Undløse / Søndersted 2

3

-

4


tors d 6 okt kl 1900

SIF Holbæk

-

Mørkøv

14

-

1


ons d 16 sep kl 1900

Undløse / Søndersted 1

-

Kundby


-



ons d 16 sep kl 1900

Undløse

-

Fårevejle

1

-

5


ons d 16 sep kl 1900

Rørvig 2

-

Nykøbing

1

-

5










man d 21 sep kl 1900

Undløse / Søndersted 2

-

Undløse

1

-

6


tirs d 22 sep kl 1900

SIF Holbæk

-

Nykøbing

4

-

3


ons d 23 sep kl 1900

Fårevejle

-

Undløse / Søndersted 1

4

-

0


ons d 23 sep kl 1900

Mørkøv

-

Svinninge 2

2

-

7


ons d 23 sep kl 1900

Kundby

-

Rørvig 2

0

-

1










man d 28 sep kl 1900

Svinninge 2

-

SIF Holbæk

4

-

3


ons d 30 sep kl 1900

Mørkøv

-

Undløse

7

-

5


ons d 30 sep kl 1900

Undløse / Søndersted 1

-

Undløse / Søndersted 2

0

-

3


ons d 30 sep kl 1900

Nykøbing

-

Kundby

4

-

3


ons d 30 sep kl 1900

Rørvig 2

-

Fårevejle

4

-

4


Kommentarer

Peter

01.10.2020 04:13

Nykøbing-Kundby 4-3

Nicolaj

21.09.2020 19:17

Mandag d.21/9; Undløse/søndersted 2 - Undløse: 1-6

Nicolaj

17.09.2020 19:26

Hej bo...
D.9 sept.
kundby - Undløse: 2-4

Thomas Damgaard

11.09.2020 16:51

Rørvig 2-Mørkøv 4-0

Peter

09.09.2020 20:14

Nykøbing-Undløse/Søndersted 1 8-1

Peter

03.09.2020 19:43

Undløse - Nykøbing 0-3

Peter

01.09.2020 10:06

Nykøbing vand uden kamp over Svinninge 2

Seneste kommentarer

24.11 | 11:41

Hej folkens,
Til info har vi i FK Odsherred valgt at trække holdet fra vinterturneringen. Vi har det sidste års tid haft udfordringer ved at stille hold, særligt slemt det sidste stykke tid. Mvh Tim

05.11 | 16:47

Kundby -røvig 2-0

03.11 | 08:36

02/11-2022
Tølløse - Undløse/Søndersted 4-1
(træningskamp)

04.10 | 12:29

Hej Odsherred turnering,
Er turnering lukket for evt tilmelding?? Vi spiller normalt +32 under DGI

Del siden