ons d 21 okt kl 1830

Rørvig

-

Mørkøv


-



ons d 21 okt kl 1900

Fårevejle

-

Holbæk

0

-

2


ons d 21 okt kl 1900

Grevinge

-

Kundby


-



ons d 21 okt kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Nykøbing 2


-











ons d 28 okt kl 1900

Mørkøv

-

Fårevejle


-



ons d 28 okt kl 1900

Kundby

-

Undløse / Søndersted


-


Spilles i Undløse

ons d 28 okt kl 1930

Holbæk

-

Rørvig


-


Sportsbyen

ons d 28 okt kl 1900

Grevinge

-

Nykøbing 2


-











ons d 4 nov kl 1830

Rørvig

-

Nykøbing 2


-



ons d 4 nov kl 1900

Kundby

-

Fårevejle


-


Spilles i Fårevejle

ons d 4 nov kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Holbæk


-



ons d 4 nov kl 1900

Grevinge

-

Mørkøv


-











ons d 11 nov kl 1830

Rørvig

-

Undløse / Søndersted


-



ons d 11 nov kl 1900

Fårevejle

-

Grevinge


-



ons d 11 nov kl 1900

Mørkøv

-

Nykøbing 2


-


Sportsbyen

ons d 11 nov kl 1930

Holbæk

-

Kundby


-











????

Nykøbing 2

-

Fårevejle


-



ons d 18 nov kl 1930

Kundby

-

Rørvig


-


Spilles i Rørvig

ons d 18 nov kl 1900

Grevinge

-

Undløse / Søndersted


-



ons d 18 nov kl 1900

Mørkøv

-

Holbæk


-











ons d 25 nov kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Mørkøv


-



ons d 25 nov kl 1900

Fårevejle

-

Rørvig


-



ons d 25 nov kl 1900

Kundby

-

Nykøbing 2


-


Spilles i Nykøbing

ons d 25 nov kl 1930

Holbæk

-

Grevinge


-


Sportsbyen









tirs d 12 jan kl 1900

Nykøbing 2

-

Holbæk


-



ons d 13 jan kl 1830

Rørvig

-

Grevinge


-



ons d 13 jan kl 1900

Mørkøv

-

Kundby


-



ons d 13 jan kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Fårevejle


-











tirs d 19 jan kl 1900

Nykøbing 2

-

Undløse / Søndersted


-



ons d 20 jan kl 1900

Mørkøv

-

Rørvig


-



ons d 20 jan kl 1930

Holbæk

-

Fårevejle


-


Sportsbyen

ons d 20 jan kl 1900

Kundby

-

Grevinge


-


Spilles i Grevinge









tirs d 26 jan kl 1900

Nykøbing 2

-

Grevinge


-



ons d 27 jan kl 1900

Fårevejle

-

Mørkøv


-



ons d 27 jan kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Kundby


-



ons d 27 jan kl 1830

Rørvig

-

Holbæk


-











tirs d 2 feb kl 1900

Nykøbing 2

-

Rørvig


-



ons d 3 feb kl 1900

Fårevejle

-

Kundby


-



ons d 3 feb kl 1930

Holbæk

-

Undløse / Søndersted


-


Sportsbyen

ons d 3 feb kl 1900

Mørkøv

-

Grevinge


-











tirs d 9 feb kl 1900

Nykøbing 2

-

Mørkøv


-



ons d 10 feb kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Rørvig


-



ons d 10 feb kl 1900

Grevinge

-

Fårevejle


-



ons d 10 feb kl 1930

Kundby

-

Holbæk


-


Spilles i Sportsbyen









ons d 24 feb kl 1900

Fårevejle

-

Nykøbing 2


-



ons d 24 feb kl 1900

Rørvig

-

Kundby


-



ons d 24 feb kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Grevinge


-



ons d 24 feb kl 1930

Holbæk

-

Mørkøv


-


Sportsbyen









tirs d 2 mar kl 1900

Nykøbing 2

-

Kundby


-



ons d 3 mar kl 1900

Mørkøv

-

Undløse / Søndersted


-



ons d 3 mar kl 1300

Rørvig

-

Fårevejle


-



ons d 3 mar kl 1900

Grevinge

-

Holbæk


-











ons d 10 mar kl 1930

Holbæk

-

Nykøbing 2


-


Sportsbyen

ons d 10 mar kl 1900

Grevinge

-

Rørvig


-



ons d 10 mar kl 1900

Kundby

-

Mørkøv


-


Spilles i Mørkøv

ons d 10 mar kl 1900

Fårevejle

-

Undløse / Søndersted


-



Seneste kommentarer

24.11 | 11:41

Hej folkens,
Til info har vi i FK Odsherred valgt at trække holdet fra vinterturneringen. Vi har det sidste års tid haft udfordringer ved at stille hold, særligt slemt det sidste stykke tid. Mvh Tim

05.11 | 16:47

Kundby -røvig 2-0

03.11 | 08:36

02/11-2022
Tølløse - Undløse/Søndersted 4-1
(træningskamp)

04.10 | 12:29

Hej Odsherred turnering,
Er turnering lukket for evt tilmelding?? Vi spiller normalt +32 under DGI

Del siden