tirs d 6 apr kl 1900

Tuse Næs

-

Gislinge

3

-

3

mandag d 5/4 er 2. påskedag

ons d 7 apr kl 1900

FK Odsherred

-

Hørve 1

0

-

1


ons d 7 apr kl 1900

Svinninge 1

-

SIF Holbæk

2

-

6


ons d 7 apr kl 1900

Nykøbing

-

Hagested

0

-

5










man d 12 apr kl 1900

Gislinge

-

FK Odsherred

1

-

3


ons d 14 apr kl 1900

Hørve 1

-

Tuse Næs

7

-

3


ons d 14 apr kl 1900

SIF Holbæk

-

Hagested

5

-

7


ons d 14 apr kl 1900

Svinninge 1

-

Nykøbing

2

-

0










ons d 21 apr kl 1900

FK Odsherred

-

Nykøbing

3

-

1


ons d 21 apr kl 1900

SIF Holbæk

-

Tuse Næs

3

-

3


ons d 21 apr kl 1900

Svinninge 1

-

Hørve 1

4

-

3


tors d 22 apr kl 1900

Hagested

-

Gislinge

5

-

6










man d 26 apr kl 1900

Gislinge

-

SIF Holbæk

6

-

5


ons d 28 apr kl 1900

Tuse Næs

-

Svinninge 1

5

-

2


ons d 28 apr kl 1900

Hørve 1

-

Nykøbing

3

-

0


ons d 28 apr kl 1900

FK Odsherred

-

Hagested

4

-

6










ons d 5 maj kl 1900

SIF Holbæk

-

FK Odsherred

5

-

2


ons d 5 maj kl 1900

Svinninge 1

-

Hagested

1

-

1


ons d 5 maj kl 1900

Hørve 1

-

Gislinge

7

-

2


ons d 5 maj kl 1900

Nykøbing

-

Tuse Næs

2

-

3










man d 10 maj kl 1900

Gislinge

-

Svinninge 1

1

-

1


ons d 12 maj kl 1900

Tuse Næs

-

FK Odsherred

3

-

3


ons d 12 maj kl 1900

SIF Holbæk

-

Nykøbing

3

-

5


ons d 12 maj kl 1900

Hagested

-

Hørve 1

2

-

4

torsdag d 13/5 er kristi himmelfartsdag









ons d 19 maj kl 1900

FK Odsherred

-

Svinninge 1

8

-

0


ons d 19 maj kl 1900

Hørve 1

-

SIF Holbæk

1

-

5


ons d 19 maj kl 1900

Nykøbing

-

Gislinge

3

-

6


tors d 20 maj kl 1900

Hagested

-

Tuse Næs

8

-

4










tirs d 25 maj kl 1900

Gislinge

-

Tuse Næs

2

-

2

mandag d 24/5 er 2. pinsedag

ons d 26 maj kl 1900

Hørve 1

-

FK Odsherred

2

-

1


ons d 26 maj kl 1900

SIF Holbæk

-

Svinninge 1

0

-

3

UDSAT

tors d 27 maj kl 1900

Hagested

-

Nykøbing

3

-

0










man d 31 maj kl 1900

Tuse Næs

-

Hørve 1

1

-

3


ons d 2 jun kl 1900

FK Odsherred

-

Gislinge

5

-

1


ons d 2 jun kl 1900

Nykøbing

-

Svinninge 1

2

-

4


tors d 3 jun kl 1900

Hagested

-

SIF Holbæk

4

-

9










man d 7 jun kl 1900

Tuse Næs

-

SIF Holbæk

0

-

3


man d 7 jun kl 1900

Gislinge

-

Hagested

3

-

3


ons d 9 jun kl 1900

Nykøbing

-

FK Odsherred

1

-

6


ons d 9 jun kl 1900

Hørve 1

-

Svinninge 1

7

-

0










ons d 16 jun kl 1900

Svinninge 1

-

Tuse Næs

5

-

2


ons d 16 jun kl 1900

Nykøbing

-

Hørve 1

1

-

8


ons d 16 jun kl 1900

SIF Holbæk

-

Gislinge

3

-

0


tors d 17 jun kl 1900

Hagested

-

FK Odsherred

1

-

1










man d 21 jun kl 1900

Gislinge

-

Hørve 1

0

-

3


man d 21 jun kl 1900

Tuse Næs

-

Nykøbing

0

-

3


ons d 19 okt kl 1900

FK Odsherred

-

SIF Holbæk

0

-

3


tors d 24 jun kl 1900

Hagested

-

Svinninge 1

6

-

2










ons d 30 jun kl 1900

Hørve 1

-

Hagested

6

-

1


ons d 30 jun kl 1900

FK Odsherred

-

Tuse Næs

13

-

2


ons d 30 jun kl 1900

Nykøbing

-

SIF Holbæk

0

-

3


ons d 30 jun kl 1900

Svinninge 1

-

Gislinge

7

-

3










man d 9 aug kl 1900

Tuse Næs

-

Gislinge

5

-

2


ons d 11 aug kl 1900

FK Odsherred

-

Hørve 1

3

-

5


ons d 11 aug kl 1900

Svinninge 1

-

SIF Holbæk

0

-

3


ons d 11 aug kl 1900

Nykøbing

-

Hagested

5

-

1










man d 16 aug kl 1900

Gislinge

-

FK Odsherred

4

-

4


ons d 18 aug kl 1900

Hørve 1

-

Tuse Næs

8

-

0


ons d 18 aug kl 1900

SIF Holbæk

-

Hagested

3

-

0


ons d 18 aug kl 1900

Svinninge 1

-

Nykøbing

3

-

0










ons d 25 aug kl 1900

FK Odsherred

-

Nykøbing

5

-

1


ons d 25 aug kl 1900

SIF Holbæk

-

Tuse Næs

0

-

3


ons d 25 aug kl 1900

Svinninge 1

-

Hørve 1

1

-

5


ons d 25 aug kl 1900

Hagested

-

Gislinge

6

-

3










man d 30 aug kl 1900

Gislinge

-

SIF Holbæk

4

-

2


man d 30 aug kl 1900

Tuse Næs

-

Svinninge 1

0

-

5


ons d 1 sep kl 1900

Hørve 1

-

Nykøbing

3

-

0


ons d 1 sep kl 1900

FK Odsherred

-

Hagested

10

-

1










tors d 9 sep kl 1930

SIF Holbæk

-

FK Odsherred

2

-

5

SPORTS BYEN

ons d 8 sep kl 1900

Svinninge 1

-

Hagested

4

-

4


ons d 8 sep kl 1900

Hørve 1

-

Gislinge

2

-

0


ons d 8 sep kl 1900

Nykøbing

-

Tuse Næs

3

-

0










man d 13 sep kl 1900

Gislinge

-

Svinninge 1

5

-

2


ons d 15 sep kl 1900

Tuse Næs

-

FK Odsherred

0

-

3


tors d 16 sep kl 1930

SIF Holbæk

-

Nykøbing

5

-

1

SPORTS BYEN

ons d 15 sep kl 1900

Hagested

-

Hørve 1

3

-

6










ons d 22 sep kl 1900

FK Odsherred

-

Svinninge 1

2

-

0


ons d 22 sep kl 1900

Hørve 1

-

SIF Holbæk

3

-

3


ons d 22 sep kl 1900

Nykøbing

-

Gislinge

3

-

0


ons d 22 sep kl 1900

Hagested

-

Tuse Næs

2

-

5










man d 27 sep kl 1900

Tuse Næs

-

Hagested

4

-

1


man d 27 sep kl 1900

Gislinge

-

Nykøbing

5

-

1


ons d 29 sep kl 1900

Svinninge 1

-

FK Odsherred

2

-

0


tors d 30 sep kl 1930

SIF Holbæk

-

Hørve 1

3

-

1

SPORTS BYEN

Seneste kommentarer

24.11 | 11:41

Hej folkens,
Til info har vi i FK Odsherred valgt at trække holdet fra vinterturneringen. Vi har det sidste års tid haft udfordringer ved at stille hold, særligt slemt det sidste stykke tid. Mvh Tim

05.11 | 16:47

Kundby -røvig 2-0

03.11 | 08:36

02/11-2022
Tølløse - Undløse/Søndersted 4-1
(træningskamp)

04.10 | 12:29

Hej Odsherred turnering,
Er turnering lukket for evt tilmelding?? Vi spiller normalt +32 under DGI

Del siden