tirs d 6 april kl 1900

Rørvig 1

-

Grevinge

0

-

3

tirs d 6 april kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Kundby

2

-

2

tirs d 6 april kl 1900

Hørve 2

-

Oversidder

-

-

-

tirs d 6 april kl 1900

Svinninge 2

-

Fårevejle

3

-

7

ons d 7 april kl 1900

Mørkøv

-

Undløse

3

-

5

ons d 7 april kl 1900

HBI

-

Rørvig 2

3

-

2








man d 12 april kl 1900

Undløse / Søndersted

-

HBI

1

-

2

ons d 14 april kl 1900

Rørvig 2

-

Mørkøv


-


ons d 14 april kl 1900

Grevinge

-

Svinninge 2

7

-

1

ons d 14 april kl 1900

Fårevejle

-

Hørve 2

5

-

2

ons d 14 april kl 1900

Undløse

-

Rørvig 1

0

-

1


Oversidder

-

Kundby

-

-

-








man d 19 apr kl 1900

Svinninge 2

-

Rørvig 1

0

-

9

man d 19 apr kl 1900

Hørve 2

-

Grevinge

1

-

5

ons d 21 apr kl 1900

Rørvig 2

-

Undløse

4

-

2

ons d 21 apr kl 1900

Kundby

-

Fårevejle

1

-

4

ons d 21 apr kl 1900

HBI

-

Oversidder

-

-

-

ons d 21 apr kl 1900

Mørkøv

-

Undløse / Søndersted

3

-

2








man d 26 apr kl 1900

Rørvig 1

-

Hørve 2

3

-

0

ons d 28 apr kl 1900

Undløse

-

Svinninge 2

5

-

2

ons d 28 apr kl 1900

Fårevejle

-

HBI

3

-

1

ons d 28 apr kl 1900

Grevinge

-

Kundby

6

-

2

ons d 28 apr kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Rørvig 2

2

-

2


Oversidder

-

Mørkøv

-

-

-








man d 3 maj kl 1900

Hørve 2

-

Svinninge 2

2

-

0

ons d 5 maj kl 1900

HBI

-

Grevinge

3

-

5

ons d 5 maj kl 1900

Rørvig 2

-

Oversidder

-

-

-

ons d 5 maj kl 1900

Kundby

-

Rørvig 1

2

-

6

ons d 5 maj kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Undløse

0

-

4

ons d 5 maj kl 1900

Mørkøv

-

Fårevejle

0

-

7








man d 10 maj kl 1900

Rørvig 1

-

HBI

1

-

1

man d 10 maj kl 1900

Svinninge 2

-

Kundby

3

-

1

ons d 12 maj kl 1900

Grevinge

-

Mørkøv

6

-

2

ons d 12 maj kl 1900

Undløse

-

Hørve 2

6

-

4

ons d 12 maj kl 1900

Fårevejle

-

Rørvig 2

10

-

1


Oversidder

-

Undløse / Søndersted

-

-

-








ons d 19 maj kl 1900

HBI

-

Svinninge 2

3

-

4

ons d 19 maj kl 1900

Kundby

-

Hørve 2

1

-

3

ons d 19 maj kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Fårevejle

2

-

7

ons d 19 maj kl 1900

Mørkøv

-

Rørvig 1

2

-

5

ons d 19 maj kl 1900

Grevinge

-

Rørvig 2

6

-

2


Oversidder

-

Undløse

-

-

-








tirs d 25 maj kl 1900

Rørvig 1

-

Rørvig 2

5

-

1

tirs d 25 maj kl 1900

Svinninge 2

-

Mørkøv

8

-

1

tirs d 25 maj kl 1900

Hørve 2

-

HBI

7

-

1

ons d 26 maj kl 1900

Fårevejle

-

Oversidder

-

-

-

ons d 26 maj kl 1900

Undløse

-

Kundby

7

-

2

ons d 26 maj kl 1900

Grevinge

-

Undløse / Søndersted

4

-

1








ons d 2 jun kl 1900

HBI

-

Kundby

7

-

2

ons d 2 jun kl 1900

Fårevejle

-

Undløse

3

-

0

ons d 2 jun kl 1900

Rørvig 2

-

Svinninge 2

6

-

4

ons d 2 jun kl 1900

Mørkøv

-

Hørve 2

1

-

3

ons d 2 jun kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Rørvig 1

2

-

6


Oversidder

-

Grevinge

-

-

-








man d 7 jun kl 1900

Svinninge 2

-

Undløse / Søndersted

5

-

2

man d 7 jun kl 1900

Hørve 2

-

Rørvig 2

3

-

0

man d 7 jun kl 1900

Rørvig 1

-

Oversidder

-

-

-

ons d 9 jun kl 1900

Kundby

-

Mørkøv

0

-

3

ons d 9 jun kl 1900

HBI

-

Undløse

2

-

3

ons d 9 jun kl 1900

Grevinge

-

Fårevejle

3

-

5








ons d 16 jun kl 1900

Fårevejle

-

Rørvig 1

2

-

4

ons d 16 jun kl 1900

Undløse

-

Grevinge

3

-

1

ons d 16 jun kl 1900

Kundby

-

Rørvig 2

1

-

4

ons d 16 jun kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Hørve 2

1

-

5

ons d 16 jun kl 1900

Mørkøv

-

HBI

1

-

7


Oversidder

-

Svinninge 2

-

-

-








man d 20 sep kl 1900

Grevinge

-

Rørvig 1

1

-

2

ons d 23 jun kl 1900

Kundby

-

Undløse / Søndersted

0

-

3

ons d 23 jun kl 1900

Fårevejle

-

Svinninge 2

4

-

4

ons d 23 jun kl 1900

Undløse

-

Mørkøv

9

-

1

ons d 23 jun kl 1900

Rørvig 2

-

HBI

1

-

0


Oversidder

-

Hørve 2

-

-

-








man d 28 jun kl 1900

Svinninge 2

-

Grevinge

5

-

4

man d 28 jun kl 1900

Hørve 2

-

Fårevejle

2

-

2

man d 28 jun kl 1900

Rørvig 1

-

Undløse

3

-

0

UDSAT

HBI

-

Undløse / Søndersted

3

-

0

ons d 30 jun kl 1900

Mørkøv

-

Rørvig 2

4

-

4

ons d 30 jun kl 1900

Kundby

-

Oversidder

-

-

-








man d 9 aug kl 1900

Hørve 2

-

Rørvig 1

0

-

1

man d 9 aug kl 1900

Svinninge 2

-

Undløse

2

-

5

ons d 11 aug kl 1900

HBI

-

Fårevejle

8

-

1

ons d 11 aug kl 1900

Mørkøv

-

Oversidder

-

-

-

ons d 11 aug kl 1900

Kundby

-

Grevinge

0

-

3

ons d 11 aug kl 1900

Rørvig 2

-

Undløse / Søndersted

2

-

3








man d 16 aug kl 1900

Svinninge 2

-

Hørve 2

3

-

8

man d 16 aug kl 1900

Rørvig 1

-

Kundby

3

-

0

ons d 18 aug kl 1900

Undløse

-

Undløse / Søndersted

3

-

1

ons d 18 aug kl 1900

Fårevejle

-

Mørkøv

3

-

0

ons d 18 aug kl 1900

Grevinge

-

HBI

3

-

5


Oversidder

-

Rørvig 2

-

-

-








man d 23 aug kl 1900

Hørve 2

-

Undløse

3

-

2

ons d 25 aug kl 1900

Rørvig 2

-

Fårevejle

3

-

6

ons d 25 aug kl 1900

HBI

-

Rørvig 1

3

-

0

ons d 25 aug kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Oversidder

-

-

-

ons d 25 aug kl 1900

Kundby

-

Svinninge 2

3

-

2

ons d 25 aug kl 1900

Mørkøv

-

Grevinge

0

-

10








man d 30 aug kl 1900

Svinninge 2

-

HBI

1

-

9

man d 30 aug kl 1900

Hørve 2

-

Kundby

4

-

0

man d 30 aug kl 1900

Rørvig 1

-

Mørkøv

3

-

0

ons d 1 sep kl 1900

Undløse

-

Oversidder

-

-

-

ons d 1 sep kl 1900

Fårevejle

-

Undløse / Søndersted

3

-

2

ons d 1 sep kl 1900

Rørvig 2

-

Grevinge

3

-

6








ons d 8 sep kl 1900

Kundby

-

Undløse

2

-

9

ons d 8 sep kl 1900

HBI

-

Hørve 2

10

-

1

ons d 8 sep kl 1900

Rørvig 2

-

Rørvig 1

0

-

2

ons d 8 sep kl 1900

Mørkøv

-

Svinninge 2

0

-

3

ons d 8 sep kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Grevinge

4

-

4


Oversidder

-

Fårevejle

-

-

-








man d 13 sep kl 1900

Hørve 2

-

Mørkøv

3

-

0

man d 13 sep kl 1900

Rørvig 1

-

Undløse / Søndersted

6

-

0

man d 13 sep kl 1900

Svinninge 2

-

Rørvig 2

3

-

0

ons d 15 sep kl 1900

Grevinge

-

Oversidder

-

-

-

ons d 15 sep kl 1900

Kundby

-

HBI

1

-

5

ons d 15 sep kl 1900

Undløse

-

Fårevejle

2

-

1








ons d 22 sep kl 1900

Undløse

-

HBI

4

-

0

ons d 22 sep kl 1900

Rørvig 2

-

Hørve 2

0

-

1

ons d 22 sep kl 1900

Mørkøv

-

Kundby

3

-

2

ons d 22 sep kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Svinninge 2


-


ons d 22 sep kl 1900

Fårevejle

-

Grevinge

6

-

0


Oversidder

-

Rørvig 1

-

-

-








man d 27 sep kl 1900

Rørvig 1

-

Fårevejle

3

-

1

man d 27 sep kl 1900

Hørve 2

-

Undløse / Søndersted

2

-

0

man d 27 sep kl 1900

Svinninge 2

-

Oversidder

-

-

-

ons d 29 sep kl 1900

Rørvig 2

-

Kundby

1

-

2

ons d 29 sep kl 1900

Grevinge

-

Undløse

9

-

5

ons d 29 sep kl 1900

HBI

-

Mørkøv

2

-

2








man d 4 okt kl 1900

Rørvig 1

-

Svinninge 2

6

-

1

ons d 6 okt kl 1900

Undløse / Søndersted

-

Mørkøv


-


ons d 6 okt kl 1900

Grevinge

-

Hørve 2

1

-

1

ons d 6 okt kl 1900

Undløse

-

Rørvig 2

6

-

2

ons d 6 okt kl 1900

Fårevejle

-

Kundby

7

-

3


Oversidder

-

HBI

-

-


Kommentarer

Thorrill

03.10.2021 19:26

Grevinge - Undløse 9-5

Nicolaj

22.09.2021 18:39

D.22/9; Undløse - HBI: 4-0

Morten Bardrum

14.09.2021 17:06

Hej Bo
Vi er sat som taber i kampen Rørvig 1-Undløse den 28 juni, kampen blev aldrig spillet da Undløse ikke kunne stille hold da de havde Undløse cup i den uge, vil du ændre resultatet til 3-0 tak

Nicolaj

07.09.2021 04:29

9/8; svinninge - Undløse; 2-5
18/8; Undløse - søndersted; 3-1

Nicolaj

08.05.2021 07:21

5/5 Undløse/søndersted - Undløse : 0-4

Seneste kommentarer

24.11 | 11:41

Hej folkens,
Til info har vi i FK Odsherred valgt at trække holdet fra vinterturneringen. Vi har det sidste års tid haft udfordringer ved at stille hold, særligt slemt det sidste stykke tid. Mvh Tim

05.11 | 16:47

Kundby -røvig 2-0

03.11 | 08:36

02/11-2022
Tølløse - Undløse/Søndersted 4-1
(træningskamp)

04.10 | 12:29

Hej Odsherred turnering,
Er turnering lukket for evt tilmelding?? Vi spiller normalt +32 under DGI

Del siden