ons d 6 apr kl 1900

Nykøbing

-

Rørvig 2

1

-

1


ons d 6 apr kl 1900

Grevinge

-

Rørvig 1

6

-

4


man d 4 apr kl 1900

Hørve 2

-

Svinninge 2

3

-

6


ons d 6 apr kl 1900

Undløse

-

Kundby

1

-

8


ons d 6 apr kl 1900

Undløse/Søndersted

-

OVERSIDDER

-

-

-










man d 11 apr kl 1900

Rørvig 1

-

Undløse

1

-

2


man d 11 apr kl 1900

Svinninge 2

-

Grevinge

3

-

8


ons d 13 apr kl 1900

Kundby

-

Undløse/Søndersted

6

-

4


ons d 13 apr kl 1900

Rørvig 2

-

Hørve 2

0

-

4



OVERSIDDER

-

Nykøbing

-

-

-










tirs d 19 apr kl 1900

Hørve 2

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 20 apr kl 1900

Kundby

-

Rørvig 1

1

-

2


ons d 20 apr kl 1900

Undløse

-

Svinninge 2

5

-

2


ons d 20 apr kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Nykøbing

2

-

8


ons d 20 apr kl 1900

Grevinge

-

Rørig 2

2

-

1










ons d 27 apr kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Rørvig 1

0

-

8


ons d 27 apr kl 1900

Rørvig 2

-

Undløse

1

-

8


ons d 27 apr kl 1900

Nykøbing

-

Hørve 2

3

-

1


ons d 27 apr kl 1900

Svinninge 2

-

Kundby

5

-

3



OVERSIDDER

-

Grevinge

-

-

-










man d 2 maj kl 1900

Rørvig 1

-

Svinninge 2

9

-

2


ons d 4 maj kl 1900

Kundby

-

Rørvig 2

2

-

1


ons d 4 maj kl 1900

Undløse

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 4 maj kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Hørve 2

0

-

3

HHT

ons d 4 maj kl 1900

Grevinge

-

Nykøbing

4

-

6










man d 9 maj kl 1900

Hørve 2

-

Grevinge

3

-

1


man d 9 maj kl 1900

Svinninge 2

-

Undløse/Søndersted

1

-

2


ons d 11 maj kl 1900

Undløse

-

Nykøbing

13

-

4


ons d 11 maj kl 1900

Rørvig 2

-

Rørvig 1

0

-

3



OVERSIDDER

-

Kundby

-

-

-










man d 16 maj kl 1900

Svinninge 2

-

Rørvig 2

4

-

0


man d 16 maj kl 1900

Rørvig 1

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 18 maj kl 1900

Undløse

-

Hørve 2

6

-

1


ons d 10 aug kl 1900

Grevinge

-

Undløse/Søndersted

7

-

4

NY DATO

ons d 18 maj kl 1900

Kundby

-

Nykøbing

2

-

3










man d 23 maj kl 1900

Hørve 2

-

Kundby

5

-

2


ons d 25 maj kl 1900

Nykøbing

-

Rørvig 1

2

-

2


ons d 25 maj kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Rørvig 2

0

-

1


ons d 25 maj kl 1900

Grevinge

-

Undløse

5

-

5



OVERSIDDER

-

Svinninge 2

-

-

-










man d 30 maj kl 1900

Svinninge 2

-

Nykøbing

3

-

4


man d 30 maj kl 1900

Rørvig 1

-

Hørve 2

6

-

2


ons d 1 jun kl 1900

Undløse

-

Undløse/Søndersted

5

-

1


ons d 1 jun kl 1900

Rørvig 2

-

OVERSIDDER

-

-

-


ons d 1 jun kl 1900

Kundby

-

Grevinge

5

-

3










tirs d 7 jun kl 1900

Rørvig 1

-

Grevinge

5

-

0

mandag d 6 juni er 2. pinsedag.

tirs d 7 jun kl 1900

Svinninge 2

-

Hørve 2

1

-

5

mandag d 6 juni er 2. pinsedag.

ons d 8 jun kl 1900

Rørvig 2

-

Nykøbing

0

-

12


ons d 8 jun kl 1900

Kundby

-

Undløse

2

-

8

HHT


OVERSIDDER

-

Undløse/Søndersted

-

-

-










man d 13 jun kl 1900

Hørve 2

-

Rørvig 2

3

-

0


ons d 15 jun kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Kundby

4

-

1


ons d 22 jun kl 1900

Undløse

-

Rørvig 1

2

-

3


ons d 15 jun kl 1900

Grevinge

-

Svinninge 2

9

-

1


ons d 15 jun kl 1900

Nykøbing

-

OVERSIDDER

-

-

-










man d 20 jun kl 1900

Rørvig 1

-

Kundby

7

-

0


man d 20 jun kl 1900

Hørve 2

-

OVERSIDDER

-

-

-


man d 20 jun kl 1900

Svinninge 2

-

Undløse

3

-

12


ons d 22 jun kl 1900

Nykøbing

-

Undløse/Søndersted

5

-

3


ons d 22 jun kl 1900

Rørvig 2

-

Grevinge

0

-

3

UDSAT









man d 8 aug kl 1900

Hørve 2

-

Nykøbing

3

-

0


man d 8 aug kl 1900

Rørvig 1

-

Undløse/Søndersted

3

-

0


ons d 10 aug kl 1900

Undløse

-

Rørvig 2

7

-

3


ons d 10 aug kl 1900

Kundby

-

Svinninge 2

6

-

6


ons d 10 aug kl 1900

Grevinge

-

OVERSIDDER

-

-

-










man d 15 aug kl 1900

Svinninge 2

-

Rørvig 1

2

-

4


man d 15 aug kl 1900

Hørve 2

-

Undløse/Søndersted

0

-

3


ons d 17 aug kl 1900

Nykøbing

-

Grevinge

4

-

1


ons d 17 aug kl 1900

Rørvig 2

-

Kundby

3

-

0



OVERSIDDER

-

Undløse

-

-

-










man d 22 aug kl 1900

Rørvig 1

-

Rørvig 2

4

-

1


ons d 24 aug kl 1900

Grevinge

-

Hørve 2

0

-

5


ons d 24 aug kl 1900

Nykøbing

-

Undløse

3

-

0


ons d 24 aug kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Svinninge 2

4

-

1


ons d 24 aug kl 1900

Kundby

-

OVERSIDDER

-

-

-










man d 29 aug kl 1900

Hørve 2

-

Undløse

1

-

11


ons d 31 aug kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Grevinge

8

-

1


ons d 31 aug kl 1900

Rørvig 2

-

Svinninge 2

3

-

0


ons d 31 aug kl 1900

Nykøbing

-

Kundby

7

-

3



OVERSIDDER

-

Rørvig 1

-

-

-










man d 5 sep kl 1900

Svinninge 2

-

OVERSIDDER

-

-

-


man d 5 sep kl 1900

Rørvig 1

-

Nykøbing

4

-

0


ons d 7 sep kl 1900

Rørvig 2

-

Undløse/Søndersted

0

-

0


ons d 7 sep kl 1900

Undløse

-

Grevinge

4

-

4


ons d 7 sep kl 1900

Kundby

-

Hørve 2

5

-

1










man d 12 sep kl 1900

Hørve 2

-

Rørvig 1

1

-

4


ons d 14 sep kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Undløse

0

-

3


ons d 14 sep kl 1900

Grevinge

-

Kundby

9

-

1


ons d 14 sep kl 1900

Nykøbing

-

Svinninge 2

3

-

0



OVERSIDDER

-

Rørvig 2

-

-

-


Seneste kommentarer

24.11 | 11:41

Hej folkens,
Til info har vi i FK Odsherred valgt at trække holdet fra vinterturneringen. Vi har det sidste års tid haft udfordringer ved at stille hold, særligt slemt det sidste stykke tid. Mvh Tim

05.11 | 16:47

Kundby -røvig 2-0

03.11 | 08:36

02/11-2022
Tølløse - Undløse/Søndersted 4-1
(træningskamp)

04.10 | 12:29

Hej Odsherred turnering,
Er turnering lukket for evt tilmelding?? Vi spiller normalt +32 under DGI

Del siden