ons 5 okt kl 1900

Grevinge

-

Undløse/Søndersted

6

-

1


ons 5 okt kl 1900

Rørvig

-

Fårevejle

3

-

0


ons 5 okt kl 1900

Kundby

-

OVERSIDER

-

-

-










ons 13 okt kl 2900

Undløse/Søndersted

-

Rørvig


-



ons 13 okt kl 2900

Fårevejle

-

Kundby

3

-

0


ons 13 okt kl 2900

OVERSIDER

-

Grevinge

-

-

-










ons d 26 okt kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Fårevejle

2

-

2


ons d 26 okt kl 1900

Grevinge

-

Kundby

3

-

2


ons d 26 okt kl 1900

Rørvig

-

OVERSIDER

-

-

-










ons d 2 nov kl 1900

Grevinge

-

Fårevejle

4

-

1


ons d 2 nov kl 1900

Kundby

-

Rørvig

2

-

0


Træningskamp.

Tølløse

-

Undløse/Søndersted

4

-

1










ons d 9 nov kl 1900

Fårevejle

-

OVERSIDER

-

-

-


ons d 9 nov kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Kundby


-



ons d 9 nov kl 1900

Rørvig

-

Grevinge

1

-

2










ons d 16 nov kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Grevinge

0

-

7


ons d 16 nov kl 1900

Fårevejle

-

Rørvig


-



Træningskamp

OVERSIDER

-

Kundby

-

-

-










ons d 7 dec kl 1900

Rørvig

-

Undløse/Søndersted


-



ons d 23 nov kl 1900

Kundby

-

Fårevejle

0

-

3


ons d 23 nov kl 1900

Grevinge

-

OVERSIDER

-

-

-










ons d 30 nov kl 1900

Fårevejle

-

Undløse/Søndersted


-



ons d 30 nov kl 1900

Kundby

-

Grevinge


-




OVERSIDER

-

Rørvig


-











ons d 4 jan kl 1900

Fårevejle

-

Grevinge


-



ons d 4 jan kl 1900

Rørvig

-

Kundby


-



ons d 4 jan kl 1900

Undløse/Søndersted

-

OVERSIDER


-












OVERSIDER

-

Fårevejle


-



ons d 11 jan kl 1900

Kundby

-

Undløse/Søndersted


-



ons d 11 jan kl 1900

Grevinge

-

Rørvig


-











ons d 18 jan kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Grevinge


-



ons d 18 jan kl 1900

Fårevejle

-

Rørvig


-




OVERSIDER

-

Kundby


-











ons d 25 jan kl 1900

Rørvig

-

Undløse/Søndersted


-



ons d 25 jan kl 1900

Kundby

-

Fårevejle


-



ons d 25 jan kl 1900

Grevinge

-

OVERSIDER


-











ons d 1 feb kl 1900

Fårevejle

-

Undløse/Søndersted


-



ons d 1 feb kl 1900

Kundby

-

Grevinge


-




OVERSIDER

-

Rørvig


-











ons d 8 feb kl 1900

Fårevejle

-

Grevinge


-



ons d 8 feb kl 1900

Rørvig

-

Kundby


-



ons d 8 feb kl 1900

Undløse/Søndersted

-

OVERSIDER


-












OVERSIDER

-

Fårevejle


-



ons d 22 feb kl 1900

Kundby

-

Undløse/Søndersted


-



ons d 22 feb kl 1900

Grevinge

-

Rørvig


-











ons d 1 mar kl 1900

Grevinge

-

Undløse/Søndersted


-



ons d 1 mar kl 1900

Rørvig

-

Fårevejle


-



ons d 1 mar kl 1900

Kundby

-

OVERSIDER


-











ons d 8 mar kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Rørvig


-



ons d 8 mar kl 1900

Fårevejle

-

Kundby


-




OVERSIDER

-

Grevinge


-











ons d 15 mar kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Fårevejle


-



ons d 15 mar kl 1900

Grevinge

-

Kundby


-



ons d 15 mar kl 1900

Rørvig

-

OVERSIDER


-











ons d 22 mar kl 1900

Grevinge

-

Fårevejle


-



ons d 22 mar kl 1900

Kundby

-

Rørvig


-




OVERSIDER

-

Undløse/Søndersted


-











ons d 29 mar kl 1900

Fårevejle

-

OVERSIDER


-



ons d 29 mar kl 1900

Undløse/Søndersted

-

Kundby


-



ons d 29 mar kl 1900

Rørvig

-

Grevinge


-



Kommentarer

Jannick

03.11.2022 08:36

02/11-2022
Tølløse - Undløse/Søndersted 4-1
(træningskamp)

Seneste kommentarer

24.11 | 11:41

Hej folkens,
Til info har vi i FK Odsherred valgt at trække holdet fra vinterturneringen. Vi har det sidste års tid haft udfordringer ved at stille hold, særligt slemt det sidste stykke tid. Mvh Tim

05.11 | 16:47

Kundby -røvig 2-0

03.11 | 08:36

02/11-2022
Tølløse - Undløse/Søndersted 4-1
(træningskamp)

04.10 | 12:29

Hej Odsherred turnering,
Er turnering lukket for evt tilmelding?? Vi spiller normalt +32 under DGI

Del siden